Ett snacksigt erbjudande till våra medlemmar

Om du är medlem i Club Jensens blandar köket just nu vår Favoritkorg med 12 snacks till ett extra bra Club-pris.

Korgen innehåller hotwings, crispy hotwings, ostinbakade jalapeños, mozzarellasticks, falafel och lökringar. Och rikligt med vitlöksdipp och BBQ-sås. Perfekt att dela medan ni väntar på varmrätten.

Favoritkorg med 12 st.

Medlemspris: 59

Pris icke medlemmar: 99

Favoritkorgen blandas av köket. Erbjudandet gäller bara för medlemmar i Club Jensens och kan inte kombineras med andra rabatter. Erbjudandet gäller från 1 september till och med 2 november 2021 och gäller inte take away.

 

 
 
 
  
 
 
 

Bestil BordBestil Take Away

Ved at bruge hjemmesiden accepterer du brugen af cookies mere information

Cookie indstillingerne på denne hjemmeside er aktiveret for at give dig den bedste oplevelse. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden uden at ændre dine cookie indstillinger eller du klikker Accepter herunder, betragtes dette som din accept

Luk